Prezentare generala

Partenerul nostru este o agentie de turism corporate si lesiure cu o experienta de peste 15 ani pe piata de profil. In tot acest timp a dezvoltat o echipa specializata si foarte bine pregatita, oferind clientilor garantia calitatii serviciilor prin acreditarile obtinute si afilierile realizate. Cauta acum sa mareasca echipa de ticketing prin angajarea unui agent cu experienta in utilizarea sistemului Amadeus. Vei avea acces la tehnologie de ultima ora care faciliteaza accesul la cele mai bune solutii pentru clientul tau. Se lucreaza remote. Clientii sunt din mediul corporate si universitar, iar salarizarea este bazata pe rezultate (comision).

Responsabilitati:

– sa preiei solicitari de la clienti si sa le oferi soluții de calatorie;
– sa rezervi/emiti bilete de avion pentru companii low cost si clasice (in Amadeus);
– sa faci rezervari, emiteri/reemiteri, rambursari, deconturi si rapoarte pentru bilete de avion.

Cerinte:

Experienta de min. 2 ani intr-o agentie de turism cu activitate de ticketing;
Cunostinte minime de Amadeus;
Cunostinte medii de limba engleza

Program de luni pana vineri de la 09:00 la 17:00.

Salariu negociabil in functie de experienta (4000-6000 de lei net), plata orelor suplimentare, a orelor de urgenta (rotatie la 6-7 saptamani), comision din emiteri.

campurile marcate cu (*) sunt necesare.

Ataseaza CV (Attach CV)*
Fisier (File): Pdf, Txt, Doc, Docx.
Limita fisier (File limit): max. 5mb.

Declar ca am citit si sunt de acord cu Politica de confidentialitate si termenii si conditiile RTT.