Prezentare generala

Clientul nostru, TMC (Travel Management Company), angajeaza Agent turism intern corporate.

  • Vei primi recunoastere (vei lucra pentru un brand de succes);
  • Vei lucra intr-un mediu profesionist (traininguri permanente intr-o echipa de top);
  • Vei avea rezultate excelente (agentia a avut crestere permanenta si exponentiala in ultimii ani);
  • Vei  avea un salariu motivant, declarat in conditii legale + alte beneficii.

Responsabilitati

  • Prezentarea si comunicarea pachetelor business catre clientii corporate;
  • Rezervarea pentru clienti firme si turisti directi, exprimare corecta, orientare catre client, responsabilitate;
  • Preluarea si efectuarea de rezervari, facturari;
  • Emiterea de documente fiscale, documente de calatorie si urmarirea desfasurarii actiunilor;

Cerinte Job

  • Experienta minimum 1 an pe o pozitie similara;
  • Studii superioare finalizate;
  • Limba Engleza, nivel avansat;
  • Cunoasterea sistemelor de rezervari hoteliere, dar si produse aditionale: transferuri, rent a car etc;
  • Orientare catre client;
  • Excelenta comunicare cu clientii directi / companii.

Etichete Job: corporate, Outgoing, TMC

campurile marcate cu (*) sunt necesare.

Ataseaza CV (Attach CV)*
Fisier (File): Pdf, Txt, Doc, Docx.
Limita fisier (File limit): max. 5mb.

Declar ca am citit si sunt de acord cu Politica de confidentialitate si termenii si conditiile RTT.