Prezentare generala

GO big! Vrei mai mult? Alatura-te echipei unui brand de succes, agentie de turism dedicata sectorului corporate. Angajam pentru ei o persoana pentru departamentul de rezervari externe.

Responsabilitati

  • Preluarea cererii de la clientul corporate;
  • Verificarea disponibilitatilor la hotelurile din portofoliu;
  • Pregatirea ofertei la cererea clientilor Corporate(calcul tarife, oferte speciale);
  • Emiterea de documente fiscale, documente de calatorie si urmarirea desfasurarii actiunilor;
  • Derularea de diverse alte activitati in vederea atingerii obiectivelor firmei;
  • Pastrarea confidentialitatii informatiilor.
  • Asigurarea serviciului de dupa vanzare pentru clientii corporate alocati.

Cerinte Job

  • Studii superioare finalizate (studiile de specialitate constituie un avantaj);
  • Experienta 2 ani pe o pozitie similara;
  • Engleza – nivel avansat (alte limbi straine constituie un avantaj);
  • Capacitate de analiza si planificare;
  • Experienta relevanta in lucrul cu clientii corporate.

Beneficii

  • Salariu net –  pana la  3500lei net/luna;
  • Se ofera training, oportunitati de avansare si de integrare intr-o echipa profesionista.

Etichete Job: corporate, extern

campurile marcate cu (*) sunt necesare.

Ataseaza CV (Attach CV)*
Fisier (File): Pdf, Txt, Doc, Docx.
Limita fisier (File limit): max. 5mb.

Declar ca am citit si sunt de acord cu Politica de confidentialitate si termenii si conditiile RTT.