Prezentare generala

In 15 ani de activitate pe piata turismului corporate, clientul nostru si-a construit o echipa unita si un portofoliu solid de clienti. Toti angajatii au experienta de peste 10 ani in turism si creeaza un mediu de lucru stabil si profesionist. Angajarea se bazeaza pe criterii competenta si performanta. Agentia asigura instruire si participare la info-trip-uri.

Responsabilitati:

-rezervari servicii cazare, rent a car, transport, catering;
-organizare evenimente; team-building;
-ofertare catre clienti, intocmire raport de vanzare, intocmire decont lunar; facturare, urmarirea incasarilor;
-promovare oferte speciale

Cerinte:

-cunostinte temeinice operare MSOffice: Word, Excel, Outlook; GoogleSheets;
-usurinta in utilizarea motoarelor de cautare si a soft-urilor de tip back-office (facturare, raportare etc.);
-disponibilitate pentru deplasari;

– 1-3 ani experienta pe o pozitie similara;

Beneficii:

– Salariul: 3000-3500 de lei, in functie de experienta + bonusuri de performanta: pentru organizare cu succes a evenimentelor de amploare pentru clienti corporate, cresterea semnificativa a vanzarilor;

Program de lucru: luni – vineri 09h00-17h00 / 10h00-18h00.

campurile marcate cu (*) sunt necesare.

Ataseaza CV (Attach CV)*
Fisier (File): Pdf, Txt, Doc, Docx.
Limita fisier (File limit): max. 5mb.

Declar ca am citit si sunt de acord cu Politica de confidentialitate si termenii si conditiile RTT.