Prezentare generala

Colaboram cu aceasta companie în dezvoltare cu o poziție bună pe piața, cu reputație și brand local cunoscut. Mediul de lucru este plăcut, cu colegi care se ajuta și susțin reciproc, cu conducere înțelegătoare vis a vis de problemele personale cade apar. Echipa socializează și relaționează ca o familie. Se stimulează dezvoltarea profesionala prin susținerea financiara a participării la infotripuri și cursuri de specialitate.

Cautam o persoana cu minima experienta in agentie de turism, careia i se va oferi tot trainingul necesar. Obligatoriu studii superioare.

Responsabilitati:

Sa elaboreze oferte personalizate la solicitarea clienților, sa întocmească documentele aferente vânzărilor.

Program de lucru: Poate fi discutat: 8 ore/zi luni-vineri sau 6 ore/zi luni-vineri și 10 ore weekend- pt completare norma și alternativ
Program weekend: Posibil dar nu obligatoriu

Oferta salariala: 4000 de lei, bonuri de masa si bonus de performanta.

campurile marcate cu (*) sunt necesare.

Ataseaza CV (Attach CV)*
Fisier (File): Pdf, Txt, Doc, Docx.
Limita fisier (File limit): max. 5mb.

Declar ca am citit si sunt de acord cu Politica de confidentialitate si termenii si conditiile RTT.