Prezentare generala

Clientul nostru, agentie de turism corporate, top perfomer pe nisa sa, a finalizat strategia de business pentru perioada urmatoare, tinand cont de toate dificultatile pietei.

Din aceasta startegie face parte si angajarea unei persoane in echipa de vanzari. Pentru ca vor exista schimbari pe zona de corporate, agentia doreste sa fie pregatita si sa aiba omul potrivit, cu conexiuni bune, cu intelegere a pietei, a tehnologiei pe care o pune la dispozitie clientilor.

Activitatea se va desfasura de acasa, ca in majoritatea companiilor, cu prezenta la birou pentru diverse intalniri si sedinte. Cautam insa o persoana activa si independenta, care sa se poata organiza singura. O perioada de inductie si pregatire initiala este desigur oferita.

Responsabilitati:

  • cercetarea pietei pentru a identifica noi clienti si oportunitati de business;
  • stabilirea de discutii pentru identificarea persoanelor decizionare si intalnirea cu acestia (in orice forma posibila si acceptata);
  • promovarea produselor si principiilor companiei;
  • analiza clientului si prezentarea solutiilor potrivite acestuia prin personalizarea prezentarii/ ofertei;
  • pregatirea contractelor de colaborare, in relatie cu departamentul juridic si financiar;
  • propria analiza a vanzarilor si veniturilor realizate;
  • suport colegilor din operational.

Cerinte:

  • Experienta minim 3 ani in departamentul de vanzari corporate (de preferat in turism);
  • rezultate concrete obtinute de-a lungul timpului;
  • cunoasterea pietei de profil;
  • perserverenta, punctualitate, excelente abilitati de negociere, comunicare si analiza.

Oferta:

Salariul oferit este intre 3500 de lei net si 6000 de lei net, in functie de experienta. La acesta se va adauga grila de comisionare.

campurile marcate cu (*) sunt necesare.

Ataseaza CV (Attach CV)*
Fisier (File): Pdf, Txt, Doc, Docx.
Limita fisier (File limit): max. 5mb.

Declar ca am citit si sunt de acord cu Politica de confidentialitate si termenii si conditiile RTT.