Prezentare generala

Clientul nostru are 15 ani experienta in corporate travel, este acreditata IATA si afiliata unei aliante global de turism de afaceri. In prezent echipa include consultanti specializati in vacante, ticketing aerian, rezervari hoteliere, rent-a-car, organizare evenimente. Cautam pentru ei, in Bucuresti,  pe aceia dintre voi care isi doresc sa fie independenti, fara sa isi asume riscurile antreprenoriatului.

Daca ai experienta in vanzari si in turism, cunosti potentialul zonei, esti mobil si te poti organiza singur cu usurinta, devino colegul lor. Iti ofera acces la tehnologia lor, furnizori, echipa operationala excelenta si garantia brandului.

Responsabilitati

  • Indentificarea de noi potentiali clienti (companii), incheiere de contracte, negociere si account management.

Beneficii

  • Salariu fix + comision din valoarea contractului negociat.

Etichete Job: corporate, vanzari

campurile marcate cu (*) sunt necesare.

Ataseaza CV (Attach CV)*
Fisier (File): Pdf, Txt, Doc, Docx.
Limita fisier (File limit): max. 5mb.

Declar ca am citit si sunt de acord cu Politica de confidentialitate si termenii si conditiile RTT.