Prezentare generala

Clientul nostru este un tur operator specializat pe incoming in Europa de Est. Poti face echipa cu vorbitori nativi de germana, spaniola sau franceza, intr-un mediu de lucru profesionist. Se lucreaza doar cu cei mai buni furnizori de servicii, iar agentiile partenere au incredere in standardele create de-a lungul timpului. Mediul de lucru este prietenos, sunt organizate intalniri in echipa si cel putin un team building anual. Sunt corecti si seriosi, au inceput prin a fi specializati pe piata din Germania, acest lucru observandu-se si in stilul de lucru.

Responsabilitati:

  • Mentine relatia cu clientii (parteneri contractuali – vase de croaziera) prin corespondenta scrisa sau telefonica in limba engleza;
  • Planifica, organizeaza, coordoneaza si supravegheaza desfasurarea fara cusur a actiunilor;
  • Documenteaza cu scop intern sau pentru client situatii exceptionale intalnite in timpul actiunilor, in limba engleza;
  • Ocazional participa la targuri de internationale de turism;
  • Ocazional se deplaseaza in porturile de acostare (Giurgiu, Constanta etc) pentru a verifica: punctualitatea soferilor de autocar, a ghizilor, aspectul lor sau pentru a se intalni cu reprezentantii clientului;
  • Sprijina la contractarea anuala a clientilor actuali sau a potentialilor clienti;

Cerinte:

  • Cunostinte foarte bune de limba engleza, scris si vorbit;
  • Candidatul este o persoana riguroasa, responsabila, autonoma;
  • Capacitate foarte buna de organizare si planificare;
  • Este client-oriented si orientat pe evitarea conflictelor;
  • Este proactiv, flexibil si cu capacitate buna de adaptare;
  • Abilitati bune de comunicare;
  • Experienta in organizarea sau ghidarea unui tur de oras sau experienta pe vas de croaziera;

Program de lucru:

Luni-Vineri 09:00-18:00 (pauza de masa poate fi scurtata la 30 de minute, la nevoie);

Orele suplimentare sunt platite. In cazul in care unele vase de croaizera acosteaza in weekend si este nevoie de prezenta fizica, atunci zilele lucrate in weekend se recupereaza prin alte zile libere.

Salariu si beneficii:

Pentur o persoana fara experienta relevanta, salariul este de 3000 de lei net si urca pana la 4000 de lei net pentru o persoana cu experienta.

Bonuri de masa, bonus in timpul sezonului si la final de sezon (in functie de performante), prima de Craciun si de Paste.

campurile marcate cu (*) sunt necesare.

Ataseaza CV (Attach CV)*
Fisier (File): Pdf, Txt, Doc, Docx.
Limita fisier (File limit): max. 5mb.

Declar ca am citit si sunt de acord cu Politica de confidentialitate si termenii si conditiile RTT.