Prezentare generala

Clientul nostru este un tur operator specializat pe incoming, in principal pentru excursiile la sol ale navelor de croaziera. Se lucreaza doar cu cei mai buni furnizori de servicii, iar agentiile partenere au incredere in standardele create de-a lungul timpului.

Responsabilitati:

Crearea și expunerea la vânzare on line a produselor turistice pentru piața internă (incoming)
– Consilierea clienților în alegerea serviciilor turistice
– Rezervarea serviciilor turistice;
– Urmărirea tranzacților efectuate;
– Reprezentare în raporturile cu furnizorii / partenerii, alte entități, crearea de parteneriate
– Întocmirea de documente specifice activitatii (contracte, vouchere, etc.).

Cerinte:

  • Limba engleza nivel avansat;
  • De preferat minim experienta concreta intr-o agentie de incoming (operational sau contractare);
  • Capacitate foarte buna de organizare si planificare;
  • Abilitati bune de comunicare;

Salariu si beneficii:

Salariul intre 3000 si 4000 de lei net, in functie de experienta.

Program: 09:00-18:00 de luni pana vineri.

campurile marcate cu (*) sunt necesare.

Ataseaza CV (Attach CV)*
Fisier (File): Pdf, Txt, Doc, Docx.
Limita fisier (File limit): max. 5mb.

Declar ca am citit si sunt de acord cu Politica de confidentialitate si termenii si conditiile RTT.