Prezentare generala

Partenerul nostru este o companie stabila, cu 25 de ani experienta in domeniu, ce s-a adaptat rapid la conditiile aspre si mereu schimbatoare ale mediului economic si de business, asadar angajatii lor au beneficiat de stabilitate, chiar si in perioada 2020-2022.
Organizeaza cele mai mari conferinte si congrese medicale, atat la nivel national, cat si international, ceea ce le confera tuturor membrilor echipei lor, atat posibilitatea de a invata rapid particularitatile activitatii, cat si un nivel ridicat de networking.
Sunt in continua expansiune, atat a segmentelor de activitate, cat si a echipei, ceea ce ofera posibilitati de promovare rapida, direct proportionala cu performanta.

Cautam pentru ei doua persoane care sa se alature echipei de evenimente.

Cerinte:

– organizata, meticuloasa, sociabila, responsabila si serioasa;
– cu o capacitate buna de comunicare si relationare – atat cu colaboratorii, cat si cu colegii;
– cu o capacitate de auto-organizare si de stabilire a prioritatilor;
– care sa vorbeasca si sa scrie bine in limba engleza; spaniola este un plus;
* nu este necesara experienta anterioara in organizarea evenimentelor, dar ne intereseaza dorinta si capacitatea de a invata rapid.

Responsabilitati:

• Planificarea si coordonarea evenimentelor: asistenta acordata unui Senior Project Manager in planificarea si organizarea fiecarui detaliu al evenimentului, inclusiv locatia, programul, logistica, protocolul si bugetul. Vei lucra indeaproape cu coordonatorul de evenimente si cu furnizorii pentru a asigura ca toate aspectele evenimentului sunt luate in considerare si ca toate nevoile participantilor sunt indeplinite;
• Implementeaza, monitorizeaza si gestioneaza activitatile si resursele, pentru asigurarea incadrarii in planificare, buget si indicatori de calitate;
• Faciliteaza comunicarea in echipa de proiect; Gestioneaza toate procesele de montare, demontare si monitorizare a evenimentului;
• Gestioneaza toate procesele de montare, demontare si monitorizare a evenimentului;
• Intocmeste anumite rapoarte periodice sau analize interne, la cererea managerului;
• Rezerva locurie de desfasurare, a hotelurilor, restaurantelor si programarea speakerilor;
• Efectueaza inspectiile finale in ziua evenimentului;
• Gestioneaza rezervarile;
• Efectueaza evaluarea continua a statusului proiectului, comparativ cu planificarea si propune masuri de imbunatatire continua a activitatilor.

Program de lucru: 09:00/10:00 – 18:00
Program weekend: Doar in cazul evenimentelor din weekend.

Pe langa salariul negociat in functie de experienta, se mai ofera:

– Bonuri de masa si asigurare privata de sanatate;
– Diurna;
– Posibilitatea de promovare pe pozitie de Senior Project Manager, intr-un timp relativ scurt, in functie de performanta;
– Training oferit de Senior PM, cu experienta de peste 15 ani in domeniu.

CH ID: 1511364

campurile marcate cu (*) sunt necesare.

Ataseaza CV (Attach CV)*
Fisier (File): Pdf, Txt, Doc, Docx.
Limita fisier (File limit): max. 5mb.

Declar ca am citit si sunt de acord cu Politica de confidentialitate si termenii si conditiile RTT.