Prezentare generala

Pozitia de Operations Support Executive, apartinand departamentului Financiar/ Contabil, este deschisa in cadrul unui grup de firme, inclusiv agentie de turism, in care au acumulat un portofoliu de peste 1 milion clienti activi in prezent.

– prezenta la birou, in Bucuresti, zona Giulesti.

Responsabilitati:

– vei participa la managementul proceselor si tranzactiilor : inregistrarea facturilor de furnizori si verificarea facturilor de vanzare;

– vei urmariri incasarile de la clienti si vei aloca platile catre furnizori, in aplicatiile dedicate;

– vei genera rapoartele lunare care reflecta volumul vanzarilor;

– vei oferi support in intreg procesul operational ;

– vei procesa cererile alocate in acord cu procedurile si valorile companiei.

Cerinte:

Experienta de minimum 1 an de zile in cadrul unui departament financiar/ contabil.

Salariul de la 4000 de lei net, in functie de experienta.

ID CH: 1509278

campurile marcate cu (*) sunt necesare.

Ataseaza CV (Attach CV)*
Fisier (File): Pdf, Txt, Doc, Docx.
Limita fisier (File limit): max. 5mb.

Declar ca am citit si sunt de acord cu Politica de confidentialitate si termenii si conditiile RTT.