Prezentare generala

Tur operator cu peste 15 ani experienta pe piata din Romania is mareste echipa. Punctul forte al activitatii agentiei il constituie o buna cunoastere a clientilor, anticipandu-le nevoile si dorintele; pe baza acestora agentia si-a construit oferta, acordand o atentie maxima tarifelor, care, alaturi de calitatea prestatiilor, a asigurat formarea in timp a unei clientele stabile, care utilizeaza aproape exclusiv serviciile agentiei pentru petrecerea vacantelor.

Responsabilitati:

o Contractare B2B
o Crearea dosarului de prezentare a agenției
o Colaborare cu departamnetul de Maketing pentru implementarea ofertelor B2B
o Pregatirea campaniilor B2B
o Vizita agentii partenere
o mentine legatura cu deparamentul de recuperare creante B2B
o campanii marketing B2B
o crearea pragurilor de supracomisioane si avantaje B2B pentu agenti.
o verifica siteurile agentiilor B2B
o studii de piată
o săptămânal raport vanzari B2B vs target
o sedinta saptamanala cu: productie, b2b si b2c, marketing, contabilitate

Pentru a putea ocupa aceasta pozitie este obligatorie o experienta de minimum 3 ani pe un post similar; poate fi si din afara turismului dar în vânzări B2B.

Program de lucru: 8 ore pe zi, standard 9:30 – 18:00. O zi pe saptamana se lucreaza de acasa.

Oferta salariala: 4.500 – 6.000 RON/luna + bonus.

campurile marcate cu (*) sunt necesare.

Ataseaza CV (Attach CV)*
Fisier (File): Pdf, Txt, Doc, Docx.
Limita fisier (File limit): max. 5mb.

Declar ca am citit si sunt de acord cu Politica de confidentialitate si termenii si conditiile RTT.