Prezentare generala

Clientul nostru este o firma de outsourcing in turism, oferind servicii de ticketing clientilor finali, corporate si leisure, clienti exclusivisti (fara reclamatii inutile sau cerinte absurde), vorbitori de limba engleza. Se lucreaza in ture, prin rotatie, inclusiv ture de noapte. Turele sunt concentrate in asa fel incat programul este avantajos pentru personal, lasandu-va la dispozitie ore libere si avand mai putin de 40 de ore/ saptamana. Programul atipic permite fie sa aveti doua joburi, fie sa va ocupati de familie sau de proiecte personale, pentru care nu ati avea timp intr-un program clasic de lucru.

Birourile sunt in zona centrala, iar conditiile de lucru foarte bune. Echipa este formata din 5 agenti si un manager, cu o medie de varsta de 30 de ani, de 4 agenti plus 1 manager. Colectivul este unit, relatia cu partenerii si cu clientii fiind una relaxata, care ii motiveaza pe angajati. Fluctuatia de personal este minima.

  • Experienta relevanta in ticketing, rezervare, tarifare (Amadeus);
  • Cunostinte de engleza – nivel avansat scris si vorbit;
  • Studii superioare
  • Excelente abilitati de comunicare;
  • Operare calculator: MS Office si navigare internet;
  • Abilitati reale de a rezolva si gestiona eficient cerintele clientilor;
  • O maniera profesionista de a oferi servicii de calitate clientilor;
  • Orientare catre client si atentie la detalii;
  • Capacitate de invatare rapida si de gestionare a mai multor sarcini simultan;
  • Disponibiltate pentru lucrul in ture, inclusiv noaptea;
  • Experienta in domeniul call center constituie un avantaj.

Responsabilitati

  • Preluare si initiere de apeluri telefonice, ticketing, rezervari hotel;
  • Gestionarea si rezolvarea solicitarilor clientilor conform procedurilor companiei.

Beneficii

  • Pana la 4200 de lei net (in functie de experienta) + bonuri de masa + bonus anual.

Etichete Job: Amadeus, corporate, Ticketing

campurile marcate cu (*) sunt necesare.

Ataseaza CV (Attach CV)*
Fisier (File): Pdf, Txt, Doc, Docx.
Limita fisier (File limit): max. 5mb.

Declar ca am citit si sunt de acord cu Politica de confidentialitate si termenii si conditiile RTT.