Prezentare generala

Cel mai recent client al nostru este o agentie de turism, nascuta in anul 2016. Este o companie solida, cu crestere organica si o situatie financiara stabila.

Cea mai mare satisfactie a lor vine din deservirea unui numar mare de clienti multumiti, pentru care construiesc cu inspiratie si meticulozitate atat calatorii de afaceri, cat si vacante in familie, ajutandu-i sa adune amintiri de neuitat!

CERINTE:

· abilitati de comunicare si planificare;

· atitudine proactiva, deschisa, entuziasta, flexibila;

· seriozitate, implicare si responsabilitate in gestionarea fiecarei solicitari;

· capacitate organizatorica; atentie la detalii;

· experiența: minim 2 ani intr-o agentie de turism

· sa alcatuiesti pachete turistice, city breaks, vacante personalizate;

· sa ai cunostinte generale de geografie, turism, destinatii si produse turistice;

· sa ai cunostinte generale de ticketing (low cost si/sau linie);

· sa cunosti limba engleza la nivel conversational

Responsabilitati:

· vei prelua solicitarile clientilor, vei intocmi oferta si apoi vei efectua rezervarile in sistemele de rezervari, prin parteneri sau direct cu hotelul/ furnizorul, dupa caz;

· vei intocmi documentele fiscale in sistemul propriu de back-office (TINA), contractul cu turistul, asigurari medicale, etc. si vei urmari incasarea facturilor;

· vei menține legatura permanenta cu clientul pe intreaga perioada de derulare a procesului de vanzare (de la momentul rezervarii pana la intoarcerea din calatorie);

· vei efectua modificari/rambursari ale serviciilor in conformitate cu conditiile de rezervare.

Detalii:

Se lucreaza de luni pana vineri, de la biroul din Piata Victoriei. Sunt insa flexibili si intelegatori in zilele in care doresti sa lucrezi de acasa (in mod exceptional). Poti veni la birou oricand in intervalul 08:00-10:00, cu conditia sa lucrezi 8 ore.

Atmosfera in birou este relaxata si ne dorim ca si tu sa fii la fel 🙂

· pachet salarial competitiv, adaptat in funcție de experiența;

· bonusuri;

· asigurare privata de sanatate;

· mediu de lucru placut;

· oportunitati de dezvoltare;

· cursuri de pregatire profesionala;

· petreceri in preajma sarbatorilor si alte surprize

ID: 1484971

campurile marcate cu (*) sunt necesare.

Ataseaza CV (Attach CV)*
Fisier (File): Pdf, Txt, Doc, Docx.
Limita fisier (File limit): max. 5mb.

Declar ca am citit si sunt de acord cu Politica de confidentialitate si termenii si conditiile RTT.